اخبار

آرشیو خبر ها

دوره آموزشی مقدماتی IPM

"کانون گردشگری مسوولانه آوای طبیعت پایدار" با همکاری ”تشکل IPM“برگزار می کند

دوره آموزشی مقدماتی IPM شامل موارد زیر خواهد بود:

نشست توجیهی:
توضیحاتی در مورد موادغذایی مورد استفاده در زندگی روزمره و سموم و آلودگی های آن، لزوم استفاده از موادغذایی سالم، روش های تهیه این محصولات(معرفی مکان های عرضه، تولید در محل زندگی)و...

تدوین برنامه مشورتی:
بررسی راهکارهای بهره گیری از نیروهای علاقمند جهت ترویج این تفکر و انجام فعالیت های مشارکتی جهت فرهنگ سازی در آن حوزه، شیوه آموزش پایدار و...

تولید محصولات کشاورزی با رعایت شاخص های بهداشتی و زیست محیطی، اکولوژی و اجتماعی: این فعالیت توسط افراد ثبت نام کننده در دوره به صورت عملی تجربه خواهد شد.

برنامه ریزی برای یک فصل زراعی:
با توجه به این که مکانی با امکانات کافی جهت انجام فعالیت های درمجاورت گلخانه بیولوژیک در اختیار تیم آقای حیدری قرار دارد، در این دوره، آموزش هایی جهت کاشت محصولات سالم در این مکان ارائه می گردد و به کمک اولین تیم آموزش دیده دوره مقدماتی، برنامه هایی جهت فعالیت های مداوم و پایدار در این مکان تدوین خواهد شد.

توانمندسازی افراد در انجام فعالیت های مشابه: در این دوره افراد به صورت تجربی توانایی های اولیه لازم جهت انجام فعالیت های مشابه را کسب خواهند کرد.

دورنمای دوره:
آموزش گروهی مربی و مروج محصولات سازگار با طبیعت و نیز تولید محصولات سالم در زندگی روزمره.

مدت دوره:
1 ماه – روزهای سه شنبه 11 بهمن ، 18 بهمن ،25 بهمن، 2 اسفند، از ساعت17 الی 20

شهریه 60 هزار تومان

"لازم به توضیح است به علت محدودیت فضا و نوع آموزش که بخش مهم آن به صورت عملی اجرا می گردد،حداکثر تعداد افرادی که می توانند در دوره اول شرکت کنند 15 نفر است. بنابراین اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام می کند".

محل برگزاری:
خیابان ولنجک، بلوار دانشجو،کوچه کودکیار، گلخانه بیولوژیک

  • تاریخ آخرین ویرایش 1390/11/20