اخبار

آرشیو خبر ها

come to Iran

کمپین" Come2Iran به ایران بیایید" یک تلاش و حرکت ملی است که از مردم دنیا در سرتاسر جهان به زبانی ساده و صمیمی دعوت می‌کند تا به ایران بیایند.

دعوت از مردم دنیا برای سفر به ایران، نیاز به همراهی همه ایرانیان دارد. بی‌شک هرچه این دعوت از زبان ایرانیان بیشتری شنیده شود، دلنشین‌تر و اثرگذارتر خواهد بود. پس، از همه ایرانیان دعوت می‌کنیم تا به این حرکت ملی بپیوندند و مردم دنیا را صمیمانه به ایران دعوت کنند. این، یک تلاش گروهی برای نشان دادن ایران واقعی به مردم جهان است. حضور تک تک مردم به ویژه چهره‌های سرشناس ملی و بین‌المللی اعم از سیاسی، هنری، ورزشی، علمی و نظایر آن و همچنین اقوام مختلف ایرانی، در فراگیر شدن این کمپین و تحقق هدف آن بسیار مؤثر خواهد بود.

برای پیوستن به کمپین Come2Iran کافی است در یک تصویر ویدیویی با بیان جمله‌ای به یک زبان خارجی، از جهان برای سفر به ایران دعوت کنید و آن را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. این جمله باید به یک زبان خارجی بیان شود تا مردم کشورها دعوت ما را به زبان خودشان بشنوند و از اشتیاق ایران برای میزبانی از ایشان آگاه شوند. بنابراین به هر زبانی که دعوت می‌کنید، پیغام شما باید به عبارت «به ایران بیایید» در همان زبان ختم شود. در بخش اول پیغام خود می‌توانید از جملاتی استفاده کنید که بیانگر تمایل شخصی شما و یا شامل بهانه و دلیلی جذاب برای سفر مردم جهان به ایران باشد.

در انتشار تصاویر خود، فارغ از اینکه پیغام خود را به چه زبانی بیان می‌کنید، لازم است از هشتگ #Come2Iran استفاده کنید و آن را در صفحه رسمی کمپین به آدرس fb.com/come2iran به اشتراک بگذارید. در توضیحات این ویدیو نیز به ترتیب شغل، شهر و زبانی که پیغام را به آن گفته‌اید، به انگلیسی ذکر کنید. جملات زیر نمونه‌هایی از متن پیغام‌های تصویری به سه زبان مختلف و اطلاعاتی است که باید هنگام انتشار در بخش توضیحات ویدیو (Say something about this video…) ذکر شود:

………………………………………………………………………..

To feel the real taste of Iranian hospitality “come to Iran”

Teacher, Bandar Abbas, English

………………………………………………………………………..

Es un gran placer para mí invitaros a “venir a Irán”

Salesman, Shiraz, Spanish

………………………………………………………………………..

Komşunun Tarihini gormek icin “Irana gelin”

Confectioner, Urmia, Turkish

………………………………………………………………………..

تصاویر
  • تاریخ آخرین ویرایش 1393/11/4