اخبار

آرشیو خبر ها

گزارش برنامه نمایش فیلم سفر‌های آقای کرم

در روز سه‌شنبه ۲۱ مردادماه ۱۳۹۳، جلسه‌ای به دعوت دکتر وهاب‌زاده و موسسه حیات وحش میراث پارسیان در دفتر موسسه برگزار شد. بسیاری از شما دوستان در این جلسه حضور پیدا کردید. این گزارش کوتاه را تهیه کردیم تا دوستانی که نتوانسته بودند در آن روز حاضر باشند، در جریان برنامه، اتفاقات و سخنانی که رد و بدل شد قرار بگیرند.
دراین جلسه فیلم «سفر‌های آقای کرم» از پروژه «مدرسه طبیعت»، ابداع دکتر عبدالحسین وهاب‌زاده، به نمایش درآمد که پس از اتمام آن حاضران با آقای دکتروهاب‌زاده به گپ‌و‌گفت و پرسش‌و‌پاسخ نشستند.
اهمیت نقش تسهیل‌گر در تماس کودکان با طبیعت، کاهش جنبه‌های آموزشی در برخورد با کودکان در جهت ارتباط آسان‌تر آن‌ها با طبیعت، فرهنگ‌‌‌سازی طبیعت‌دوستی برای والدین، اهمیت سنین کودکی تا قبل از نوجوانی برای برقراری ارتباطی مداوم و عمیق با فر‌آیندهای طبیعت، وظایف مربیان تسهیل‌گر، و باید و نباید‌هایی که در تجربه طبیعت توصیه می‌شوند، از جمله مباحث مورد صحبت بودند.
هم‌چنین در پایان برنامه قرار بر این شد که پس از ارسال گزارش کوتاه جلسه، صفحه‌ای در فیس‌بوک برای به اشتراک گذاشتن تجربیات فردی از کار با کودکان یا تجربیات شخصی مربوط به کودکی هر فرد در تماس با طبیعت، ساخته شود.
لطفا عکس‌هایی که از جلسه پیوست‌شده‌اند را نیز مشاهده کنید.

از آقای دکتر وهاب‌زاده برای پیش‌نهاد اجرای این برنامه و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه خود نهایت سپاس را داریم.
هم‌چنین از آقای پویا نیکجو برای هم‌فکری در برگزاری برنامه سپاس‌گزاریم.
و در پایان از همه شما عزیزانی که در این برنامه شرکت کردید یا با حضور خود در برنامه‌های آتی این برنامه‌ها را پربار خواهید کرد، قدردانی می‌کنیم.


سربلند و پیروز باشید.

آبنوس صادقی
موسسه حیات وحش میراث پارسیان

تصاویر
  • تاریخ آخرین ویرایش 1393/5/27