اخبار

آرشیو خبر ها

نمایشگاه نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار

نمایشگاه نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار

با سلام


احتراما از شما دعوت می شود تا از غرفه عرضه ی محصولات بانوان طرح ایجاد کسب و کار پایدار از طریق صنایع دستی برای حفاظت از منابع طبیعی در نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار بازدید به عمل آورید.

این پروژه که توسط تیم موسسه آوای طبیعت پایدار و با حمایت سازمان ملل متحد و سازمان جنگل ها و مراتع در حال اجراست قصد دارد با تکیه بر هنر های بومی روستاهای محدوده طرح، برای جامعه محلی بویژه بانوان معیشت مکمل ایجاد کند. بهبود کیفیت زندگی جامعه محلی از طریق کارآفرینی و اشتغال زایی همواره یکی از راه های توسعه پایدار است که از اهداف این برنامه محسوب می شود.

این طرح بخشی از پروژه بین المللی ترسیب کربن (www.ircsp.net/en ) است که با هدف احیای مراتع منطقه دشت حسین آباد با مشارکت گروه های توسعه روستایی از سال 2003 در این منطقه در حال اجراست.

پروژه ایجاد کسب و کار پایدار بر شناخت و تقویت پتانسیل های بومی منطقه متمرکز است و اعضای تیم همواره تلاش می کنند این فرصت برای بانوان محیا می شود تا با آزادی و اختیار عمل، هنرهای خود را در قالب صنایع دستی قابل عرضه به علاقمندان تولید کنند.

اکنون محصولات پروژه پس از حدود یک سال تلاش اعضای تیم و مشارکت بانوان روستاهای نازدشت، تاجمیر، حجت آباد، همت آباد و کسراب آماده عرضه به علاقمندان به طبیعت و فرهنگ ایران است.


مکان: نمایشگاه بین المللی تهران، سالن میلاد، طبقه دوم

زمان: شنبه 93/1/30 الی سه شنبه 93/2/2 از ساعت 9 صبح الی 18


منتظر دیدار شما هستیم.

تصاویر
  • تاریخ آخرین ویرایش 1393/2/7