اخبار

آرشیو خبر ها

گردهمایی آبان ماه کانون گردشگری مسئولانه آوای طبیعت پایدار

گردهمایی آبان ماه کانون گردشگری مسئولانه آوای طبیعت پایدار


با سلام و احترام


از شما دعوت می شود تا در" بیست و پنجمین گردهمایی ماهانه" کانون گردشگری مسئولانه آوای طبیعت پایدار مورخ دوشنبه 6 آبان 1392 شرکت نمائید.


موضوع:

به دلیل اهمیت موضوع بیابان لوت و ویژگی های آن و مخصوصا وجود سوالات فراوان در مورد برخی مشخصات خاص بیابان لوت ، بیست و پنجمین کانون گردشگری مسئولانه به طور کامل به موضوع بیابان لوت اختصاص می یابد.


در این جلسه از آقایان بهمن ایزدی و فرهاد ورهرام دعوت شده تا مفصلا در مورد بیابان لوت به ارائه سخنرانی،بیان نظرات،شرح جغرافیا و ویژگی های آن و روشن گری درباره ی ویژگی های اغراق شده و یا پنهان لوت بپردازند.


آقای بهمن ایزدی کوهنورد و کویرنوردی است که در سال های اخیر با چندین سفر در فصول مختلف از جمله تابستان به منطقه لوت به بررسی تمام ویژگی ها و جغرافیای آن پرداخته و در این برنامه درباره ی جغرافیای لوت،نقشه لوت و بخش های مختلف آن،بحث کلوت ها و نبکاها و نیز موضوع بحث برانگیز قطب حرارتی کره ی زمین به سخنرانی می پردازد.


همچنین فیلم مستند بیابان لوت ساخته جناب آقای فرهاد ورهرام مستند ساز برجسته ایران پخش می شود و سپس ایشان به ایراد سخنرانی و بیان نظرات خود می پردازند و حضار می توانند سوالات خود را با ایشان مطرح نمایند.


توجه:نظر به اینکه ابتدا فیلم پخش می شود و بنا به اهمیت فیلم مستند لوت خواهشمند است یک ربع قبل از شروع برنامه حضور داشته باشید تا فیلم را از دست ندهید.


تاریخ : دوشنبه 92/8/6 (6 آبان 92 )


ساعت: 17/30 الی 19/30


مکان:خیابان مطهری، خ شهید علی اکبری(بعد از ایستگاه مترو مفتح به سمت سهروردی)،خ شهید میرزایی زینالی، کوچه پاکزادنیا،مرکز توسعه زندگی-خانه سلامت شهرداری منطقه 7

از حضور به موقع شما در سالن صمیمانه سپاسگزاریم


گزارش گردهمایی مهرماه را در لینک زیر مشاهده کنید:

http://www.tabiatpaydar.com/club/reports/
منتظر دیدار شما هستیم

وب سایت موسسه: www.tabiatpaydar.com


شماره های تماس: 88978437-88537497-88537496

تصاویر
  • تاریخ آخرین ویرایش 1392/8/4